ПАСТА для кальяну ТМ «ALMIR» – це нове покоління інноваційних кальянів для куріння. Ми пропонуємо більш здорову і смачну альтернативу вживання тютюну з нашими продуктами. ТОВ «Альміра» прагне пропонувати смаки для кальяну кращої якості з таким же великим асортиментом, що і сучасні тютюнові вироби, і багато іншого. Весь процес подрібнення, обробки, ароматизації, розливу і упаковки слід суворим міжнародним стандартам. Таким чином, регулярне тестування якості, кваліфікованими і досвідченими професіоналами гарантує, що наша продукція відповідає останнім стандартам якості.

Все наше сировина надходить від різних фермерів і виробників по всій країні. Ми починаємо виробництво вручну, вибираючи фрукти кращої якості, які служать основою для нашого продукту. потім, після обробки, в яку додаються натуральні добавки і консерванти, ми запечатує, пакуємо і відправляємо до вас. Це ідеальна заміна паління тютюну. Новий і унікальний досвід в світі куріння кальяну. Попрощайтеся з канцерогенним тютюном і привітайте світ ПАСТИ для кальяну ТМ «ALMIR», продукту, отриманого з перероблених фруктів, які ми всі любимо. Широкий асортимент смаків на будь-який смак. свіжі, якісні та ароматні фрукти замість сухого тютюну в кальяні. Прямо з серця Землі, без токсичних хімікатів.

Містить оброблені фрукти і натуральні інгредієнти. Не містить тютюну, смоли і нікотину. куріння до 3 годин при одноразовому наповненні. Творчий і новий погляд на багатовікові традиції.

ЧОМУ Я ПОВИНЕН ВИКОРИСТОВУВАТИ пасти для кальяну ТМ «ALMIR»?

ПАСТА для кальяну ТМ «ALMIR» – це більш здоровий спосіб продовжити давні традиції кальяну. Відмовившись від шкідливих добавок, ми даємо можливість нашим користувачам відчувати ті ж задоволення від куріння кальяну з набагато меншим ризиком для здоров'я. без тютюну. без смоли. без нікотину. Унікальні і неповторні аромати. інтенсивний, густий і насичений дим.